O mnie

Cześć!

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej a przede wszystkim całego człowieka – nic nie interesuje mnie bardziej niż to jak wszystko w naszym ciele i umyśle ze sobą współgra i jak możemy te elementy połączyć w taki sposób aby być szczęśliwymi i zdrowymi ludźmi.

Studiuję Dietetykę na Wyższej Szkole Unii Terra w Poznaniu, jestem w trakcie realizowania szkoleń oraz wykładów z zakresu dietetyki i suplementacji, psychodietetyki i dietetyki klinicznej, nie jest mi również obca dietetyka w sporcie gdzie wiedzę zgłębiam już samodzielnie.

Mam za sobą dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji ze zdrową żywnością, co dało mi ogrom wiedzy i ukierunkowało moje dalsze plany życiowe jak i zawodowe. O ile gastronomia nie jest do końca dla mnie to dietetykę czuję w głębi serca i wiem że to jest to czym chcę się w życiu zajmować.

Nie uważam się za eksperta, nie będę szczerzyć mitów dietetycznych kopiowanych z Internetu, nie ulegam modą na wybrane diety, każdą nową informację traktuję krytycznie, do czego Was również zachęcam.

Pozdrawiam,

Ola